.

بازسازی و تعمیرات تجاری


اگر به دنبال بهبود فضای کاری خود هستید، شرکت دکوند با ارائه خدمات بازسازی و تعمیرات تجاری به شما کمک خواهد کرد. تیم ما از متخصصین با تجربه و مهارت بالا تشکیل شده است که همواره آماده به خدمت رسانی به مشتریان ما هستند. با توجه به نیازهای شما، ما راهکارهایی سازگار با فضای کاری شما ارائه می‌دهیم تا به شما اجازه دهیم که از فضایی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بهره‌مند شوید.

ما متعهد به ارائه خدماتی با کیفیت و بهترین نتیجه ممکن هستیم. با استفاده از مواد با کیفیت و روش‌هایی با بهترین عملکرد، ما به شما اطمینان می‌دهیم که فضای کاری شما به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشته خواهد شد. با توجه به تجربه و دانش ما در این زمینه، شما می‌توانید به آسایش و راحتی بیشتر در فضای کاری خود دست یابید.

اگر به دنبال بازسازی و تعمیرات تجاری هستید، با شرکت دکوند تماس بگیرید. ما در خدمت شما هستیم تا بهترین راهکارهایی را برای نیازهای شما پیدا کنیم و به شما کمک کنیم تا به بهترین شکل ممکن به نمایش خود بگذارید. با ما تماس بگیرید و به خدمات با کیفیت و بهترین نتیجه اعتماد کنید.

 

بازسازی و تعمیرات تجاری یکی از مهم ترین انواع بازسازی است. از آن جایی که بسیاری از کارکنان یک شرکت ساعات طولانی از شبانه روز را در ساختمان های قدیمی و فرسوده مشغول به کار هستند، این قضیه می تواند برای آن ها خطر آفرین شود. بسیاری از ساختمان های تجاری مدت هاست که از عمر ساخت آن ها گذشته و نیاز به مرمت، بازسازی و تعمیرات جدی دارند.

از این رو برای پیشگیری از بروز خطرات جانی و مالی لازم است تا اقداماتی برای نوسازی آن ها انجام شود. در این مطلب قصد داریم به اهمیت بازسازی و تعمیرات تجاری بپردازیم و جزئیات آن را مورد بررسی قرار دهیم.

چه زمانی باید از نوسازی تجاری استفاده کرد؟


بازسازی و تعمیرات تجاری، مخصوص شرکت ها و سازمان های تجاری است که مدت هاست نسبت به مرمت آن ها اقدامی صورت نگرفته است. اما ماجرای نوسازی تجاری کمی متفاوت است. در صورتی که ساختمان تجاری نیاز به یک سری تغییرات ظاهری داشته باشد، موضوع نوسازی تجاری مطرح می شود. نوسازی در واقع هیچ دخل و تصرفی در نقشه اصلی ساختمان ندارد. از این رو می تواند پروسه راحت تر و کم هزینه تری نسبت به مرمت یا بازسازی تجاری داشته باشد. 

سوالی که اینجا ممکن است برای شما پیش آید این است که چه زمانی باید از نوسازی تجاری استفاده کرد؟

نوسازی تجاری زمانی انجام می شود که شما تمایل دارید تغییراتی در جلوه و نمای ساختمان ایجاد کنید. این تغییرات می تواند هم در دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان باشد و هم در نمای خارجی آن انجام شود. نوسازی تجاری می تواند شامل فعالیت های زیر باشد:

 •     نصب سقف کاذب
 •     تغییر و تعویض دیوارپوش ها
 •     تعویض کفپوش ها
 •     تعویض شیرآلات و نصب شیرآلات جدید

    کاربردی کردن فضاهایی که تاکنون بلااستفاده مانده اند و...

تماس با کارشناس بازسازی تجاری


بازسازی تجاری و اصول آن


بازسازی و تعمیرات تجاری نباید آنچنان دیر انجام شود که دیگر کار از کار گذشته است. این مسئله به طور مستقیم با جان و مال انسان ها در ارتباط است و هرگونه سهل انگاری در خصوص آن می تواند عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. بنابراین پیش از اینکه متحمل خسارات مختلف شویم لازم است هر چه سریع تر به بازسازی تجاری بپردازیم. 
گاهی اوقات ساخت یک مجتمع تجاری می تواند ما را متحمل هزینه های بسیار زیادی کند، همینطور تخریب کردن و ساخت مجدد ساختمان هم به نوبه خود شامل هزینه های سرسام آوری است که ممکن است ما را در میانه راه مجبور به متوقف کردن پروژه کند. در چنین زمانی بهترین کار این است که به بازسازی تجاری بپردازیم. بازسازی تجاری به شما این امکان را می دهد تا با رعایت برخی اصول، سازه را محکم تر و مقاوم تر کنید و از این طریق عمر مفید آن را افزایش دهید. اصل مهم در بازسازی و تعمیرات تجاری، برآورد کردن هزینه هاست. این هزینه ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

 •     خرید مصالح مورد نیاز برای بازسازی تجاری
 •     هزینه حمل و نقل و جابجایی زباله ها
 •     هزینه تغییرات و تعمیرات جاری 
 •     هزینه پیمانکاران، کارکنان و کارگرانی که در پروژه بازسازی به نحوی فعالیت داشته اند.

در بازسازی تجاری بایستی مشخص شود که دقیقا چه قسمت هایی و به چه شکلی نیاز به تغییر و تعمیر دارند؟ در این پروژه می توان کف، سقف، دیوارها، اتاق ها، راه پله، سرویس های بهداشتی و... را در صورت نیاز مورد بازسازی و تعمیرات اساسی قرار داد. مهم ترین نکته در بازسازی تجاری، رعایت اصول مهندسی در اجرای پروژه است تا ساختمان در ایمن ترین حالت ممکن تعمیر و مرمت شود.

تماس با پیمانکار تعمیرات و بازسازی تجاری


فواید بازسازی فضاهای تجاری

بازسازی و تعمیرات تجاری قطعا فواید و مزایایی را به دنبال دارد که در این بخش به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

 •     افزایش راندمان کاری و بازدهی کارمندان از مهم ترین فواید بازسازی فضاهای تجاری است. قطعا یک فضای جدید، زیبا و بازسازی شده تاثیر زیادی بر روحیه کارکنان خواهد داشت و انگیزه آن ها را برای کار دوچندان خواهد کرد.
 •     بهینه تر کردن فضاهای مختلف کاری: با یک طراحی اصولی می توان از تمام فضاهای کاری به بهترین شکل ممکن استفاده کرد. به گونه ای که کارمندان نیز بتوانند با یکدیگر تعامل بیشتری داشته باشند.
 •     کاهش مصرف انرژی: یکی از مزایای بازسازی تجاری استفاده از شیشه های دوجداره و سیستم های سرمایشی و گرمایشی هوشمند است. این اقدام تاثیر چشمگیری در کاهش مصرف انرژی دارد و به دنبال آن هزینه های تحمیل شده بر اثر مصرف برق و آب نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می کنند.
 •     تامین امنیت کارمندان: با بازسازی تجاری دیگر خبری از کار کردن در یک محیط فرسوده و قدیمی نیست. ساختمان های تجاری که با اصول مهندسی نوین بازسازی می شوند تا حد زیادی امنیت کارمندان را تضمین می کنند.
 •     افزایش اعتماد مشتریان و مراجعین به شرکت: طراحی زیبا و مدرن یک شرکت می تواند تاثیر مثبتی روی مراجعین آن بگذارد. بنابراین اگر افرادی به جهت همکاری یا استخدام به مجموعه مراجعه کنند می توانند از زیبایی دکوراسیون داخلی و نو بودن همه چیز لذت برده و به شرکت تجاری مورد نظر اعتماد بیشتری داشته باشند.

تعمیرات تجاری

قیمت تعمیرات و بازسازی ساختمان تجاری

قیمت تعمیر و بازسازی ساختمان تجاری به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای هر پروژه ای می تواند متفاوت باشد. اگر می خواهید یک برآورد کلی از هزینه بازسازی و تعمیرات ساختمان تجاری خود داشته باشید، لازم است موارد زیر را لیست کرده و هر یک را بررسی کنید:
•    میزان حرفه ای بودن تیم بازسازی و دستمزد آن ها
•    بخش هایی از سازه که قرار است تخریب و بازسازی شوند. بازسازی می تواند به صورت کلی و جزئی انجام شود. بازسازی کلی شامل بازسازی نمای بیرونی ساختمان، بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان، محوطه سازی و... می شود.
•    میزان قدمت و طول عمر سازه
•    متریالی که برای بازسازی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.
•    متراژ ساختمان
•    مدت زمان لازم برای عملیات بازسازی تا زمان تحویل آن
•    استفاده یا عدم استفاده از فناوری های روز در امر بازسازی
•    هزینه های مختلف دیگر از جمله هزینه کف سازی،  برق کشی، گچ کاری، ساخت سقف، ترمیم ترک ها و آسیب ها و...

عوامل موثر در برآورد هزینه بازسازی فضای تجاری

تصور می کنید برای بازسازی و تعمیرات تجاری چه میزان هزینه نیاز است؟ عوامل مختلفی را می توان نام برد که در هزینه نهایی بازسازی تجاری می توانند دخیل باشند. در این بخش برخی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در برآورد هزینه بازسازی تجاری را مورد بررسی قرار می دهیم:

 •     دستمزد پیمانکاران، کارکنان و مهندسین ناظر بر پروژه
 •     تورم حاکم بر بازار و تاثیرات آن بر قیمت مصالح
 •     هزینه تاسیسات که شامل لوله کشی فاضلاب، لوله کشی آب گرم و سرد می شود.
 •     هزینه برق کشی به بخش های مختلف تجاری
 •     هزینه گچ کاری های مجدد
 •     هزینه بازسازی و تعمیرات سرویس های بهداشتی

   هزینه تخصیص فضا به هر بخش تجاری و...

شرکت دکوند با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی و اجرای پروژه‌های بازسازی و تعمیرات تجاری در بسیاری از صنایع و کسب‌وکارها موفقیت بسیاری کسب کرده است. ما با توجه به نیازهای شما، بهترین راهکارها را برای ارائه به شما ارائه می‌دهیم تا به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشته شوید.

با ارائه خدماتی از قبیل بازسازی و تعمیرات سقف، دیوارها، کف‌ها، نورپردازی و سیستم‌های HVAC و بسیاری دیگر، ما به شما این امکان را می‌دهیم تا فضای کاری خود را به بهترین شکل ممکن بهبود بخشید. همچنین، ما مشاوره‌ای رایگان در زمینه طراحی داشته و ایده‌هایی را ارائه می‌دهیم تا فضای کاری شما با بهترین طراحی و دکوراسیون، جذابیت و کیفیت بیشتری به دست آورد.

در شرکت دکوند، ما با توجه به نیازهای مالی شما، قیمت‌هایی را ارائه می‌دهیم که با کیفیت و مناسب برای بودجه شما باشد. همچنین، ما با رعایت مهلت‌های تعیین شده، کار خود را انجام می‌دهیم و به بهترین شکل ممکن در زمان مقرر پروژه را به شما تحویل می‌دهیم.

با استفاده از خدمات بازسازی و تعمیرات تجاری شرکت دکوند، شما می‌توانید به بهبود و بهبود فضای کاری خود برای رسیدن به بهترین نتیجه برسید. با ما تماس بگیرید تا راهکارهایی را برای نیازهای شما پیدا کنیم و به شما کمک کنیم تا به بهترین شکل ممکن به نمایش خود بگذارید.

تماس با کارشناس تعمیرات و بازسازی تجاری

سوالات متداول
 

ویترین و نمای بیرونی ساختمان جزء مهم ترین بخش ها هستند، چرا که در معرض دید عموم قرار دارند.

با نورپردازی مناسب می توان المان ها و اجزای هر فضا را به خوبی نشان داده و به آن جلوه بیشتری بخشید.

بله، هیئت مدیره مجموعه تجاری می بایست در جریان طرح کلی بعد از بازسازی قرار بگیرد. همچنین طرح مورد نظر می بایست مطابق با قوانین مرکز تجاری باشد.

برای هماهنگی مشاوره و بازدید رایگان پروژه های شما اطلاعات زیر را ثبت نمایید