.

بازسازی و تعمیرات منزل


اگر به دنبال افزایش ارزش منزل خود هستید، با بازسازی و تعمیرات مناسب، می‌توانید به راحتی به این هدف دست یابید. اما این کار نیازمند تخصص و تجربه است که می‌تواند در بلندمدت ارزش منزل شما را افزایش دهد.

در شرکت دکوند، ما با تیمی از کارشناسان و متخصصان با تجربه، آماده ارائه خدمات بازسازی و تعمیرات منزل با بهترین کیفیت هستیم. با اعتماد به تخصص ما، شما می‌توانید به راحتی به اهداف خود در افزایش ارزش منزل خود برسید.

در شرکت دکوند، ما با انجام تعمیرات و بازسازی منزل شما، بهترین کیفیت را با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهیم. با استفاده از بهترین مواد اولیه و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، ما بهترین نتیجه را در ارائه خدمات بازسازی و تعمیرات به شما ارائه خواهیم داد.

همچنین، در شرکت دکوند، تلاش می‌کنیم تا از مراحل اولیه طراحی و برنامه‌ریزی تا اجرایی شدن پروژه، با شما همراه باشیم. با ارائه مشاوره رایگان و ارائه راه‌حل‌های بهینه، ما به شما کمک می‌کنیم تا در انجام پروژه بازسازی و تعمیرات، به بهترین نتیجه دست یابید.

بنابراین، اگر به دنبال بازسازی و تعمیرات منزل با بهترین کیفیت و قیمت مناسب هستید، با شرکت دکوند تماس بگیرید. ما با تیمی از کارشناسان و متخصصان خود، آماده به ارائه خدمات بازسازی و تعمیرات منزل با بهترین کیفیت و قیمت مناسب هست

با بازسازی خانه قدیمی می توانید از صرف هزینه های گزاف و بیهوده برای خرید یا ساخت یک خانه جدید رهایی پیدا کنید. بازسازی کردن علاوه بر اینکه تغییر و تحولات جدیدی در نمای داخلی و خارجی ساختمان ایجاد می کند، باعث می شود تا استحکام و طول عمر ساختمان نیز تا حد زیادی افزایش پیدا کند. در صورتی که اطلاعات زیادی در خصوص روش های بازسازی خانه و چگونگی انجام آن ندارید، تا پایان این بخش با ما همراه باشید تا بیشتر به جزئیات این موضوع بپردازیم.

بازسازی و تعمیرات خانه 

به طور کل بازسازی خانه یعنی یک فرایند برای اصلاح و ترمیم بخش های قدیمی و فرسوده ساختمان. گاهی اوقات ممکن است که سال ها از عمر یک ساختمان گذشته باشد و بسیاری از اجزا و قطعات آن دچار فرسودگی و زنگ زدگی شده باشند. یا بخش هایی از ساختمان به دلیل ارتعاشات زمین لرزه دچار ترک خوردگی شده باشند. در چنین مواقعی، ایمنی ساختمان کاهش پیدا کرده و جان ساکنین آن می تواند در خطر باشد. اینجاست که بازسازی خانه می تواند یک اقدام صحیح و به جا باشد. اما قبل از شروع بازسازی کامل منزل ابتدا باید پاسخ چند سوال را بدانیم:

 • چه اقداماتی برای بازسازی خانه باید انجام داد؟
 • چه بخش هایی از خانه نیاز به تعمیر، ترمیم و بازسازی دارند؟ آن ها را لیست و اولویت بندی کنید.
 • برای بازسازی خانه چه مقدار سرمایه دارید؟
 • کار بازسازی را به چه تیم یا شرکتی می سپارید؟
 • برای بازسازی خانه قدیمی شما نیاز به دریافت چه مجوزهایی است؟
 • آیا برای بازسازی نیاز به تخریب کامل دارید یا تنها بخش هایی از خانه نیاز به تخریب دارند؟
 • شرایط لوله کشی ساختمان و تاسیسات آن به چه شکلی است؟
 • آیا برق کشی ساختمان هم نیاز به بازسازی و تعویض دارد؟
 • ریزه کاری های بازسازی چیست؟
 • هزینه کل بازسازی خانه چه مقدار خواهد بود؟

تماس با کارشناس بازسازی منزل

 

تاثیرات بازسازی و تعمیرات بر قیمت خانه

زمانی که شما خانه ای را بازسازی یا تعمیر می کنید، عمر خانه طولانی می شود و خانه بسیار زیباتر به نظر می رسد. بیشتر نمای خانه نو به نظر می رسد و اگر نقصی داشته باشد برطرف می شود. همچنین در مصرف انرژی های سرمایی و گرمایی هم صرفه جویی می شود. همین عوامل باعث می شوند تا قیمت ملک یا منزل تغییر کند و افزایش یابد. 

علاوه بر افزایش عمر و زیبایی خانه، بازسازی و تعمیرات همچنین می تواند بهبودی در کیفیت زندگی شما و خانواده تان را نیز به دنبال داشته باشد. بازسازی و تعمیرات می توانند نقاط ضعف خانه را برطرف کرده و ایمنی و راحتی شما را در این فضا افزایش دهند.اما باید توجه داشت که هزینه های بازسازی و تعمیرات منزل نیز باید در نظر گرفته شود. هزینه های بازسازی یک خانه بستگی به اندازه و محدوده کارهای لازم دارد. در برخی موارد، هزینه های بازسازی و تعمیر از ارزش افزوده ملک بیشتر است و در برخی دیگر ممکن است با افزایش قیمت ملک همراه باشد.

روش های بازسازی منزل با هزینه کم

شاید برای شما هم جای سوال باشد که آیا می توان بازسازی خانه قدیمی را با هزینه کم انجام داد یا خیر؟ در صورتی که بتوانید پروژه را کاملا برنامه ریزی شده و اصولی پیش ببرید این احتمال هست که بتوان با حداقل سرمایه هم بازسازی را به انجام رساند. اما روش های بازسازی منزل با هزینه کم چیست؟ در ادامه به چند مورد بسیار مهم در این خصوص اشاره می کنیم:

بهتر است یک لیست از موارد ضروری که بیش از هر چیزی نیاز به مرمت و بازسازی دارند تهیه کنید و آن ها را در اولویت کار خود قرار دهید.
برنامه ریزی همیشه می تواند به شما در کنترل و مدیریت هزینه ها کمک کند. بنابراین سعی کنید تمام مراحل بازسازی را با برنامه پیش ببرید.
اگر تمایل دارید تا هزینه های بازسازی خانه را به حداقل ممکن برسانید، بهتر است کمی سطح کمال گرایی خود را کاهش داده و از بکارگیری تزئینات و موارد غیر ضروری خودداری کنید.
پیش از اینکه دست به اقدام بزنید، حتما از افراد متخصص و با تجربه در حوزه بازسازی، مشورت های لازم را بگیرید.
طرح کاملی از بازسازی بخش های مختلف آماده کنید. با این کار، مدت زمان لازم برای بازسازی خانه به مراتب کاهش پیدا می کند و همین عامل به طور مستقیم در کاهش هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود.
متریال و مصالحی که برای بازسازی به آن ها احتیاج دارید را مشخص کنید تا برآورد دقیقی از هزینه ها داشته باشید.
`

هزینه بازسازی خانه برای هر پروژه ای متفاوت است. برای برآورد کردن هزینه بازسازی منزل، لازم است تا موارد متعددی را در نظر داشته باشید که برخی از مهم ترین آن ها به شرح زیر هستند:

 • میزان فرسودگی و قدیمی بودن خانه
 • بخش هایی که نیاز به مرمت و بازسازی دارند.
 • حقوق و دستمزد پیمانکارانی که برای بازسازی استخدام می شوند.
 • هزینه متریال مورد نیاز برای بازسازی
 • هزینه حمل و نقل
 • هزینه تعمیرات از جمله تعمیر لوله کشی های ساختمان یا تعویض آن ها
 • هزینه تاسیسات

هزینه برق کشی ساختمان و...

بازسازی منزل
 

انواع روش های بازسازی منزل

حال که می خواهید به بازسازی خانه قدیمی و فرسوده خود بپردازید، بهتر است با انواع سبک ها و روش های بازسازی خانه نیز آشنا شوید تا نتیجه کار، کاملا مطلوب و مورد پسند شما واقع شود. در ادامه با چند روش رایج برای بازسازی خانه آشنا می شویم:

بازسازی خانه به روش آرکنولوژیک

به این نوع بازسازی خانه، بازسازی و مرمت علمی نیز می گویند. در بازسازی به روش آرکنولوژیک لازم است موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • افزایش مقاومت و استحکام ساختمان
 • حفاری برای پی ساختمان
 • تعویض و نوسازی سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان
 • سفت کاری بخش های ترک خورده و سست ساختمان

قبل و بعد تعمیرات

بازسازی خانه  به روش آرتیستیک

به این نوع بازسازی خانه، بازسازی و مرمت هنری نیز گفته می شود. در صورتی که به پیمانکار و مسئول بازسازی خانه، این روش را پیشنهاد بدهید، در واقع این فرصت را در اختیار او قرار داده اید تا بتواند بر اساس تجربه و خلاقیت خود دست به ابتکار عمل و نوآوری زده و تغییراتی را به دلخواه خود ایجاد کند. بازسازی و مرمت هنری یک روش جذاب است که به پیمانکار و مسئول بازسازی خانه امکان می‌دهد تا از تجربه و خلاقیت خود بهره ببرد و با ابتکار عمل کند. این فرصت به وی داده می‌شود تا تغییراتی را در بازسازی خانه انجام دهد و به دلخواه خود نوآوری ایجاد کند.

بازسازی خانه  حفاظتی ساختمان

در این روش، کل خانه می بایست از نظر ایمنی مورد بررسی قرار گرفته و بازسازی برای تمامی بخش های آن انجام شود.

از دیگر روش های بازسازی خانه عبارتند از:

 • بازسازی تکمیلی
 • روش پاکسازی سبکی
 • روش آناستیلوز
 • روش های نوین بازسازی همانند روش متال استود و روش تیلت آپ

مدت زمان تعمیرات و بازسازی منزل

مدت زمان بازسازی منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال این که متراژ منزل چقدر باشد و یا شما قصد داشته باشید چه بخش هایی از خانه را تغییر دکوراسیون دهید. همچنین این که پیمانکار برای بازسازی خانه چه مقدار زمان بگذارد هم در این موضوع بی تاثیر نیست. اما معمولا زمان بازسازی و تعمیرات منزل حدود یک الی شش ماه طول می کشد. 

 تماس با کارشناس تعمیرات منزل

 

هزینه تعمیر و بازسازی خانه در تهران و سایر شهر ها

بازسازی خانه در تهران و هر شهر دیگری در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال سبک طراحی و میزان بازسازی در این امر مهم است. همچنین متراژ ساختمانی که قصد بازسازی دارید هم روی هزینه ها تاثیر می گذارد. در مرحله بعد هم انتخاب سبک مورد نظر برای فضا و انجام عملیات طراحی و تایید آن توسط کارفرما با توجه به المان های دیده شده در طرح و دستمزد پیمانکار موثر است. 

بهترین متریال ها برای بازسازی و تعمیرات خانه

بهترین متریال هایی که قیمت مناسبی هم دارند و برای بازسازی خانه کاربرد دارد، انواع سیمان های سفید، سیمان های شسته، انواع سنگ ها، آجرها، چوب مناسب نما هستند. همچنین کامپوزیت ها، سمنت بردها، نماهای پاششی و غیره هم در سبک های مختلف بازسازی خانه کاربرد دارد و هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. 

 

اگر شما به دنبال یک شرکت بازسازی و تعمیرات قوی و ماهر هستید، شما به جایی بهتر از شرکت دکوند نمی‌توانید بروید. با تیمی از متخصصان ماهر در زمینه بازسازی و تعمیرات منزل، ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین بازسازی و تعمیرات را برای منزل خود انجام دهید.

از جمله خدماتی که ما در شرکت دکوند ارائه می‌دهیم عبارتند از:

بازسازی و تعمیرات داخلی و خارجی منزل

بازسازی و تعمیرات آشپزخانه، حمام و توالت

بازسازی و تعمیرات سیستم‌های برقی، آب و گاز منزل

ساخت و نصب محوطه سازی، دیوارکوب و درب و پنجره‌های منزل

اگر به دنبال بازسازی و تعمیرات منزل با کیفیت هستید، شما به جایی بهتر از شرکت دکوند نخواهید رفت. با بیش از ۱۰ سال تجربه در این صنعت، تیم ما به شما کمک می‌کند تا بهترین بازسازی و تعمیرات را برای منزل خود داشته باشید. با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات بازسازی و تعمیرات را برای منزل خود ببینید.

 

برای هماهنگی مشاوره و بازدید رایگان پروژه های شما اطلاعات زیر را ثبت نمایید