.

دکوراسیون رستوران


خوش آمدید به شرکت دکوند، جایی که طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران‌های شگفت‌انگیز برای مشتریانمان افتخار ماست. ما به دنبال آن هستیم که بهترین طراحی‌ها را برای رستوران‌هایی که به دنبال جذب مشتریان خود هستند، به ارمغان آوریم.

ما در شرکت دکوند تلاش می‌کنیم تا با به کارگیری ایده‌های خلاقانه و کارآمد، دکوراسیونی برای رستوران شما طراحی کنیم که به دل مشتریان شما نفوذ کند و آن‌ها را به خود جذب کند.

هدف ما این است که با بهره‌گیری از تخصص و تجربه ما، محیطی را برای رستوران شما ایجاد کنیم که همچنان در ذهن مشتریان شما به خاطر بماند و آن‌ها را به بازگشت به رستوران شما تشویق کند

.در شرکت دکوند، تمام تلاشمان بر این است که ارتباط صمیمانه‌ای با مشتریانمان برقرار کنیم و نیازهای واقعی شما را بشناسیم تا بتوانیم بهترین دکوراسیون را برای رستوران شما به وجود آوریم. ما با توجه به سلیقه شما و مشخصات رستوران شما، طرحی منحصر به فرد برای شما ارائه خواهیم داد.

decoration-resturant

دکوراسیون داخلی رستوران

اولین گزینه ایی که شما برای راه اندازی یک رستوران به ذهنتان می رسد طراحی دکوراسیون رستوران است. دکور رستوران به دلیل تاثیری که روی مشتری می گذارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زمانی که فضای داخلی رستوران به مشتری آرامش و راحتی را القا کند، صرف نظر از تاثیر غذا و بقیه موارد، دکوراسیون باعث می شود که مشتریان زیادی به رستوران جذب شوند. شما برای موفقیت در این شغل باید در مورد نکات طراحی دکوراسیون و اصول مدیریت رستوران اطلاعات بگیرید. در این مقاله به اهمیت و نکات دکور رستوران می پردازیم.
 

چرا دکوراسیون رستوران مهم است؟


زمانی که به رستورانی برای استراحت یا تفریح می روید، فکر می کنید که غذای آن رستوران تاثیرگذار بوده است. اما برعکس چیزی که در رستوران باعث آرامش و راحتی شما شده است دکور رستوران است. علاوه بر رفع نیاز های اولیه مشتری در رستوران، طراحی داخلی قسمت ضروری و مهم یک رستوران است. دکور رستوران اولین چیزی است که یک مشتری هنگام ورود یا رد شدن متوجه آن می شود. اولین دیدار معمولا اولین حسی که یک مشتری از رستوران برداشت می کند را رقم می زند. دکور رستوران باعث حفظ شدن برند شما می شود و نام، رنگ، دکور و مکان شما را در ذهن مشتری ثابت می کند. همچنین بخش مهمی از استراتژی مدیریت رستوران است. اگر تصمیم به طراحی دکور رستوران خود گرفتید، از کنار آن ساده رد نشوید و حتما از فرد با تجربه و کارشناس مربوطه کمک بگیرید تا بتوانید مشتریانی زیادی را جذب کنید. اگر فضای داخلی رستوران یا فست فودی مناسب، برازنده و هماهنگ نباشد هیچ گونه پیشرفتی نخواهید داشت و با شکست مواجه خواهید شد. درست کردن یک فضای امن و گرم و صمیمی باعث ایجاد مکانی مطمئن برای کنار یکدیگر قرار گرفتن آدم ها می شود. بهترین طراحی دکور فست فود یا رستوران شما باعث افزایش توسعه برند شما می شود. برای داشتن بهترین طراحی دکور داخلی ملزم به دانستن نکات و اصول طراحی دکوراسیون است که در این مقاله به آن می پردازیم.

 


ایده های دکوراسیون رستوران


دکور رستوران با توجه به نکات و اصول طراحی باید طوری اجرا شود که فضای آرامش بخش و جذابی را خلق کند. برای طراحی فضای داخلی رستوران ایده هایی وجود دارد که با توجه به عناصر نور، فرم، رنگ، بافت، فضا، الگو و... اجرا می شود. ببینید با کمک کدام یک از این عناصر می توانید فضایی را ایجاد کنید که مشتریان علاقه داشته باشند غذای خود را در این مکان سرو کنند. در ادامه به ایده هایی برای طراحی دکوراسیون رستوران و فست فود می پردازیم:


1-    فضای ورودی دکور رستوران


از همان ورودی، استقبال گرمی از مشتریان داشته باشید. بهترین نمای دکور فست فود یا رستوران را در همان اول ورودی به نمایش بگذارید. با چیدمان خاص صندلی های انتظار و تابلوهای منحصر به فرد، بهترین حس آرامش را به مشتری انتقال دهید. با ورود به فست فود یا رستوران شما، ما در نمایشگاهی از بینش خلاقانه خود استقبال می‌کنیم. اولین تماس مشتری با محیط رستوران بسیار حائز اهمیت است و ما با چیدمان و دکوراسیون منحصر به فرد، بهترین حس آرامش و استراحت را به مشتریان عزیز انتقال خواهیم داد.


2-    استفاده از فضای سبز در دکور رستوران


استفاده از گیاهان طبیعی و  دکوراسیون فضای سبز در داخل و ورودی رستوران، بهترین حس آرامش را برای مشتری ایجاد می کنید. گیاهان تقویت کننده خلق و خوی هستند، استرس و اضطراب را از بین می برند. می توانید از قرار دادن گیاهان در قفسه ها، بین دیوارها و یا آویزان کردن آنها از سقف استفاده کنید و حس آرامش بخشی را به مشتری القا کنید. که میتوانید با استفاده از دکوراسیون فضای سبز این فضا را آرمش بخش تر بکنید


3-    استفاده از تم رنگی خاص در دکور رستوران


از آنجایی که دکور رستوران باید حس خاطره انگیزی را در ذهن مشتری ایجاد میکند، باید نمایه رستوران دارای یک تم خاصی باشد. شما نمی توانید در هر طرف رستوران از یک تم خاصی استفاده کنید، این کار باعث می شود حس سردرگمی در مشتریان به وجود بیاید. بنابراین فضای داخلی شما باید مانند یک برند، حس خاص و متمایزی را در مشتریان ایجاد کند.


4-    ایجاد یک دیوار خاص در دکور رستوران


طراحی یک نقطه ی کانونی در محیط، باعث می شود که مشتریان روی یک نقطه خاص متمرکز شوند و باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب می شود. این دیوار فرصت خوبی است برای اینکه برند خود را به رخ بکشید و همچنین می توانید تم اصلی رستوران را در این نقطه تقویت کنید.


5-    فضای آشپزخانه باز در دکور رستوران


آشپزخانه قلب هر رستوران و فست فودی است. با قرار دادن آشپزخانه باز در محیط رستوران، آن را در مرکز توجه مشتریان قرار می دهید.


6-    فضای باز در رستوران 


در بعضی رستورانها با توجه موقعیت مکانی و آب و هوای آن منطقه میتوانید قسمتی از دکور رستوران را در فضای باز طراحی کنید. رستوران فضای باز، یک حرکت هوشمندانه و خلاقانه ایی است که محیط را برای مشتری، خاص و متفاوت می کند.

decoration resturant

 

دکوراسیون رستوران


هنگام طراحی دکوراسیون رستوران خود چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

در طراحی دکوراسیون رستوران، نکات بسیاری باید در نظر گرفته شود تا بتوان به نحو احسن بازار خود را پوشش داد. یکی از مهم‌ترین عوامل هنگام طراحی دکوراسیون رستوران، نوع رستوران است. اگر رستوران شما فست فود است، دکوراسیونی ساده و مناسب برای سرویس سریع غذا باید در نظر گرفته شود. بهترین رنگ‌های جذاب و زنده برای بهبود انرژی محیط استفاده شده و از الگوهای طراحی خلاقانه در دکوراسیون استفاده می‌شود.

در صورتی که رستوران شما فضای باز است، در طراحی دکوراسیون باید به سازگاری با محیط پیرامون توجه شود. در این نوع رستوران‌ها، دکوراسیون باید مقاوم در برابر عوامل جوی باشد و باید برای مشتریان امکان دسترسی به منابع طبیعی مانند نور آفتاب، هوای تازه و فضای باز فراهم شود.

با توجه به اینکه قیمت دکوراسیون یک رستوران مهم است، باید به تعادلی بین کیفیت بالا و قیمت مناسب دقت کرد. هر چند که هزینه‌های دکوراسیون بر حسب نوع رستوران و محل قرارگیری تعیین می‌شود، اما برای افزایش سرمایه، استفاده از جزئیات مناسب در دکوراسیون و پیش‌بینی هزینه‌های ناخالص برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، می‌تواند مفید باشد.

در طراحی داخلی رستوران، باید به ایجاد فضاهای جذاب و راحت برای مشتریان توجه شود. همچنین، باید از الگوهای طراحی مدرن و ساده استفاده شود تا حرکت مشتریان در داخل رستوران به آسانی صورت گیرد. با تاکید بر برند خود، می‌توانید با استفاده از رنگ‌های مناسب، الگوهای طرح جذاب و دکوراسیون مناسب، رستوران خود را به یک آثار هنری تبدیل کنید.

•    طراحی دکور فست فود یا رستوران


قبل از انتخاب و طراحی رنگ دکور، باید به طراحی و چیدمان دکور اهمیت دهید. طراحی دکور را طوری برنامه ریزی کنید که فضای کافی برای راه رفتن کارکنان و مشتریان در محیط وجود داشته باشد. محیط دکور شما نباید شلوغ باشد.


•    استفاده از رنگ مناسب در مکان مناسب 


دکور رستوران باید طوری طراحی شود که هر مکان مناسبی، رنگ متناسبی داشته باشد. رنگها هر کدام خاصیت متفاوتی دارند و حدود 80 درصد آگاهی از برند را در مشتری ایجاد می کنند. همچنین رنگها بر روی تصمیمات افراد 85 درصد تاثیر گذار هستند، بنابراین رنگ ها از اهمیت خاصی برخوردار هستند. از رنگ های خسته کننده دوری کنید و از رنگ های شاد و پر جنب و جوش استفاده کنید.


•    استفاده از صدا و نورپردازی مناسب در دکور رستوران


نوع و اندازه نور می تواند فضای دکور رستوران را زیبا و خراب کند، بنابراین نور را باید طوری در فضا قرار دهید که بتوانید با توجه به زمان آن را تنظیم کنید. همچنین نوع صدا و آهنگی که در محیط رستوران پخش می شود می تواند تاثیر منفی و مثبتی را بر روی مشتری بگذارد. در زمان انتخاب موسیقی، حتما باید به محیط و شلوغی فضا دقت کنید. موسیقی باید مکمل محیط باشد نه مخرب.

دکوراسیون


 

قیمت دکوراسیون رستوران در تهران و سایر شهرها

هزینه دکوراسیون رستوران و فست فود یکی از مواردی است که برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. عوامل زیادی در قیمت دکور فست فود و رستوران تاثیر گذار هستند. اگر می خواهید فضایی آرامش بخش، راحت و دلپذیر برای مشتریان خود فراهم کرده و در عین حال دیزاین رستوران را به شکلی مقرون به صرفه انجام دهید، بهترین اقدام در این رابطه، کمک گرفتن از افراد متخصص و مجرب است. معمولا قیمت دکور رستوران در تهران و سایر شهرها به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان برای این مورد، مبلغ دقیق و مشخصی را عنوان کرد. از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت دکوراسیون رستوران و فست فود عبارتند از:
•    متراژ و مساحت رستوران و فست فود. قاعدتا دکوراسیون رستوران کوچک هزینه کمتری نسبت به رستوران های بزرگ خواهد داشت.
•    سبک انتخابی برای دکور رستوران و فست فود
•    تجهیزات و لوازمی که در دیزاین رستوران و فست فود مورد استفاده قرار می گیرند.
•    کیفیت کفپوش ها، دیوارپوش ها، میز و صندلی و مبلمانی که در فضای رستوران و فست فود مورد استفاده قرار می گیرند و...

مراحل احداث دکور رستوران

اگر برای دکوراسیون رستوران خود هنوز تصمیمی نگرفته اید و نمی دانید می بایست از کجا شروع کنید، تا پایان این بخش با ما همراه باشید. مراحل اجرای دکور فست فود و رستوران به شرح زیر است:

  •     اولین و مهم ترین مرحله، انتخاب سبک دکور فست فود و رستوران است. از انواع سبک در دکوراسیون رستوران می توان به دکوراسیون رستوران سنتی، معاصر، دکوراسیون مدرن، مینیمال و کلاسیک اشاره کرد که هر کدام در جایگاه خود بسیار محبوب و پرطرفدار هستند.
  •     انتخاب رنگ، متناسب با سبک انتخاب شده برای دکور رستوران
  •    در مرحله بعد لازم است با توجه به سبک انتخاب شده، تجهیزات لازم برای دیزاین رستوران را تهیه کرد. این تجهیزات شامل انواع مبل، میز، صندلی، تخت، کانتر، تابلوها و لوازم دکوراتیو، لامپ و تجهیزات نورپردازی و... می شوند.
  •     نصب تجهیزات نورپردازی
  •     نصب دیوارپوش ها و کفپوش ها
  •     چیدمان و دیزاین وسایل

هزینه اجرای دکوراسیون داخلی رستوران

هزینه اجرای دکوراسیون رستوران و دکور فست فود همراه با تمام جزئیات آن، بسته به میزان تخصص و تجربه تیم اجرایی دارد. علاوه بر این، بایستی در اولین قدم به طور دقیق مشخص کنید که به دنبال چه نوع تم و سبکی برای دیزاین رستوران و فست فود خود هستید. به عنوان مثال یکی از محبوب ترین انواع دکور رستوران و فست فود، دکور چوبی است که حس زنده بودن و طراوت را در مشتریان ایجاد می کند. دکور فست فود چوبی معمولا بیش از هر چیزی به تجهیزات مرتبط با جنس چوب یا طرح چوب نیاز دارد. 
پس هزینه اجرای این نوع دکوراسیون به نحوی با قیمت روز چوب در بازار گره خورده است. در دکوراسیون های سنتی نیز تجهیزاتی از قبیل حوض، تخت، گلیم، آبنما، بالش و... مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام نیز در انواع گوناگونی به بازار عرضه می شوند و قیمت های مختلفی دارند. سبک های مدرن نیز به همین صورت نیاز به لوازم لوکس و مدرن داشته و البته می توانند در برخی مواقع هزینه گران تری به دنبال داشته باشند. در هر صورت برای برآورد هزینه اجرای کار، لازم است ابتدا خواسته و انتظارات خود را از نتیجه نهایی کار با مشاورین مربوطه در میان بگذارید.

 

با داشتن تجربه‌ی طولانی در زمینه‌ی طراحی دکوراسیون رستوران‌ها، ما در شرکت دکوند به شما تضمین می‌دهیم که با انتخاب ما برای طراحی دکوراسیون رستوران شما، بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد و رستورانی زیبا و خاطره‌انگیز را برای مشتریان خود به ارمغان خواهید آورد.

راه حل‌های منحصر به فرد ما برای طراحی دکوراسیون رستوران شامل انتخاب رنگ‌های مناسب، جایگذاری دقیق مبلمان و دکوراسیون دیواری، نورپردازی متناسب با فضا و به کارگیری انواع تزئینات است. همچنین، ما در شرکت دکوند به شما تضمین می‌دهیم که با رعایت استانداردهای بهداشتی و ایمنی، طراحی دکوراسیون رستوران شما صورت می‌گیرد.

شما می‌توانید به شرکت دکوند برای طراحی دکوراسیون رستوران خود اعتماد کنید، زیرا ما با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و نوآوری‌های مدرن، بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

اگر به دنبال طراحی دکوراسیون رستورانی با فضایی دوست‌داشتنی و جذاب هستید، با شرکت دکوند تماس بگیرید. ما با گوش دادن به نیازهای شما و بهره‌گیری از تجربه و تخصص خود، به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین فضای رستوران را ایجاد کنید. ما به دنبال ارائه خدماتی با کیفیت بالا هستیم که شما و مشتریان شما را راضی و خوشحال کند. به ما اعتماد کنید و رستورانی شگفت‌انگیز را برای خود خلق کنید.

decoration resturant

بله، شما باید با توجه به سبک انتخابی خود، در همان چارچوب برای طراحی دکور رستوران برنامه ریزی کنید.

استفاده از چیدمان و صندلی های مناسب که هم برای کودکان هم برای افراد سالخورده مناسب باشد نکته ی بسیار مهمی است.

چیدمان صندلی ها، رایحه، نورپردازی، موزیک، سرویسهای بهداشتی.

برای هماهنگی مشاوره و بازدید رایگان پروژه های شما اطلاعات زیر را ثبت نمایید