.

بازسازی و تعمیرات سوله


در شرکت دکوند، ما به شما بازسازی و تعمیرات سوله‌های صنعتی با بهترین کیفیت و تضمین کاربردی ارائه می‌دهیم. با بیش از 25 سال تجربه در زمینه بازسازی و تعمیرات سوله، تیم ما از تخصص و تجربه لازم برای بهترین خدمات سوله‌سازی برخوردار است.

از جمله خدماتی که ما در شرکت دکوند ارائه می‌دهیم عبارتند از:

بازسازی و تعمیرات سوله‌های فلزی و بتنی

نصب سیستم‌های برقی و ابزار دقیق در سوله‌های صنعتی

بازسازی و تعمیرات سقف و کف سوله‌های صنعتی

بازسازی و تعمیرات درب و پنجره‌های سوله‌های صنعتی

نصب سیستم‌های حفاظتی و ایمنی در سوله‌های صنعتی

ما با استفاده از بهترین مواد و تکنولوژی‌های موجود در بازار، تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات بازسازی و تعمیرات سوله را به شما ارائه کنیم. اگر به دنبال بازسازی و تعمیرات سوله با کیفیت هستید، شما به جایی بهتر از شرکت دکوند نمی‌توانید بروید.با تماس ما بگیرید و بهترین خدمات بازسازی و تعمیرات سوله را برای کسب و کار خود داشته باشید. با تیم ما همراه شوید و بهترین تجربه را در زمینه بازسازی و تعمیرات سوله‌های صنعتی داشته باشید.

سوله چیست؟

سوله ها فضاهایی هستند که برای ساخت نمایشگاه ها، راه اندازی کارگاه، کارخانه و ... استفاده می شوند. سوله ها محفظه هایی از جنس فلز هستند و سقفی شیب دار برای آن ها تعبیه می شود. سوله ها به دلیل اینکه ستون میانی ندارند، فضای بهینة زیادی را در اختیار افراد قرار می دهند. امروزه سوله ها در صنعت جایگاه خود را پیدا کرده اند به گونه ای که راه اندازی یک کارگاه، کارخانه یا نمایشگاه بدون آن ها غیر ممکن است. بعد از گذر زمان سوله ها نیاز به بازسازی و تعمیر پیدا می کنند. درست است، بازسازی. بازسازی تنها مختص به بناهای ساختمانی نیست. سوله ها نیز در گذرزمان نیاز به بازسازی پیدا می کنند. شاید با خود فکر کنید که سوله ها از فلز هستند چرا سوله ای جدید جایگزین سوله قبلی نمی کنیم و از ابتدا یکی دیگر نمی سازیم. در ادامه به این دلیل می پردازیم که چرا باید تعمیر و بازسازی سوله انجام دهیم. پس در ادامه با همراه باشید. 
یکی از مهم ترین سوال هایی که مطرح می شود این است که بازسازی سوله در تهران را به چه کسی بسپاریم؟
تهران یک شهر صنعتی است. در کارهای صنعتی، استفاده از سوله ها بسیار رایج است. هر کارخانه، کارگاه و نمایشگاه برای راه اندازی کار خود به سوله احتیاج دارد. در نتیجه برای ساخت سوله در تهران رقابت زیادی بین اشخاص وجود دارد. همچنین برای تعمیر و بازسازی سوله نیز رقابت بسیار بالا است. افراد می کوشند تا همیشه مورد توجه واقع بشوند؛ از این رو همیشه در تلاش هستند تا بهترین خدمات را ارائه بدهند. 

تماس


افراد صاحبان کسب و کار که به تعمیر و بازسازی سوله مشغول هستند؛ برای این کار باید به مواردی توجه داشته باشند. تا از باقی رقبا عقب نمانند.


•    ارائه خدمات با کیفیت 


به دلیل اینکه دست در این کار زیاد شده است، همه در تلاش اند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. پس اگر می خواهید کار تعمیر و بازسازی سوله ها را به شما بسپارند، باید کیفیت خدمات خود را بالا ببرید. 


•    استفاده از نیروی کار حرفه ای


برای اینکه کیفیت خدمات خود را بالا ببرید باید از افراد خبره در این کار استفاده کنید. اگر از افراد معمولی در این کار استفاده کنید ممکن است کار نهایی با مشکل مواجه شود یا حتی کار را خراب شود. پس از افراد حرفه ای برای تعمیر و بازسازی سوله ها استفاده کنید تا نگرانی هایتان برطرف شود. 


•    قیمت مناسب


اگر میخواهید در این رقابت عقب نمانید، بهتر است قیمت کار خود را به صورت منصفانه و با قیمت مناسب ارائه دهید. با رعایت این نکته از بقیه رقبا جلو خواهید افتاد. 


•    استفاده از مصالح درجه یک
استفاده از مصالح درجه یک برای تعمیر و بازسازی سوله ها از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از محصولات درجه یک رتبه شما را در مقطع بالایی از باقی رقبا قرار می دهد. 
اگر در تهران سوله دار هستید و نیاز به تعمیر و بازسازی سوله خود دارید، کار خود را به کسانی بسپارید که تمام موارد فوق را رعایت می کنند. 
روش های بازسازی سوله
تعمیر و بازسازی سوله ها این روزها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. به این دلیل که مزایای تعمیر و بازسازی سوله بسیار بیشتر از آن است که بخواهید از اول یک سوله بسازید. در ادامه به مزایای تعمیر و بازسازی سوله خواهیم پرداخت. 
•    مقرون به صرفه
همان طور که گفته شد، سوله ها از فلز ساخته می شوند. با توجه به اینکه قیمت فلز و آهن بسیار بالا است، اصلاً منطقی نیست که سوله های قبلی را جایگزین سوله های جدید کرد. تعمیر و بازسازی سوله باعث می شود تا با کاهش هزینه، سوله ی خود را بازسازی و نو کنید. این روش نسبت به جایگزین کردن سوله بسیار مقرون به صرفه است.
•    صرفه جویی در زمان 
قطعاً ساخت یک سوله از ابتدا وقت بسیار زیادی را صرف خود خواهد کرد. در شهر صنعتی تهران که زمان از اهمیت بالایی برخوردار است، بازسازی و تعمیر سوله باعث صرفه جویی در زمان می شود. 
حال که با مزایای تعمیر و بازسازی سوله آشنا شدید، لازم است با روش های تعمیر سوله آشنا شوید. 
•    تعمیر نمای سوله
در گذرزمان ممکن است نمای سوله دچار خرابی و کهنگی شود. بالاخره آب و هوا و تغییرات دما تأثیر خود را بر نمای سوله خواهند گذاشت. از این رو باید نسبت به تعمیر و بازسازی نما اقدام نمایید.
•    تعمیر لوله های تأسیسات سوله
سوله ها به این علت که محل کسب و کارهای صنعتی هستند، نیاز به لوله های تأسیساتی برق و آب و گاز دارند. ممکن است به هر دلیلی لوله های تاسیساتی دچار خرابی شوند. پس باید نسبت به تعمیر آن ها اقدام شود. 
•    تعمیر پوشش سقف سوله
ممکن است به دلیل وزش بادهای شدید و آفتاب مستقیم، سقف سوله ها دچار آسیب شوند. تعمیر سقف سوله را نباید فراموش کرد.با توجه به اهمیت سقف سوله در حفظ سلامت و امنیت ساختمان، تعمیر و نگهداری مناسب آن بسیار حائز اهمیت است. از جمله مشکلات رایج در پوشش سقف سوله ها می‌توان به شکستگی، خوردگی و پوسیدگی، نفوذ آب و ترک‌ها اشاره کرد که می‌تواند باعث نشت و خرابی سوله شود.

•    ایجاد تغییرات در تیغه های داخلی
ممکن است شما بخواهید کاربری سوله خود را تغییر دهید. برای مثال یک سوله خریداری کرده اید که قبلاً یک کارگاه تولید لباس بوده و به صورت اتاقک هایی تیغه بندی شده است. اما شما میخواهید کاربری سوله را به نمایشگاه ماشین تغییر دهید؛ پس به این دلیل نیاز دارید تا تیغه های قبلی را بردارید و نسبت به کار خود تیغه کشی کنید. 
توجه کنید که ممکن است شما صرفا به نوسازی احتیاج داشته باشید نه تعمیر سوله. دقت کنید تا اشتباهاً به جای نوسازی به بازسازی سوله نپردازید. چون در این صورت نه تنها هزینه های شما بسیار بالا می رود بلکه وقت بیشتری را می گیرد. نوسازی سوله شامل موارد زیر می شود.
•    رنگ آمیزی سوله
•    تعویض کف سوله
•    تعویض آیتم هایی مثل کلید پریزها، دستگیره ها، تهویه ها و ... 

 

تماس

اگر به دنبال یک شرکت با تجربه و متخصص در زمینه بازسازی و تعمیرات سوله هستید، شرکت دکوند منتظر شماست. تیم متخصص ما با تجربه‌ی بیش از 25 سال در زمینه بازسازی و تعمیرات سوله‌های صنعتی، آماده است تا پروژه‌ی شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

از جمله خدماتی که شرکت دکوند در زمینه بازسازی و تعمیرات سوله ارائه می‌دهد می‌توان به بازسازی کلی سوله، تعمیرات بدون خرابی، تعویض و نصب پوشش سوله، نصب و تعمیر درب‌ها و پنجره‌ها، تعمیرات و نصب سیستم‌های برقی و برودتی، تعمیرات و نصب سیستم‌های حفاظتی و ایمنی، و تعمیرات سیستم‌های آتش‌نشانی اشاره کرد.

تیم ما از بهترین تجهیزات و مواد اولیه برای بازسازی و تعمیرات سوله استفاده می‌کند و با بهره‌گیری از دانش فنی و تخصصی خود، به شما کمک می‌کند تا سوله خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید و از آن به بهترین نحو استفاده کنید. اگر می‌خواهید با شرکتی کار کنید که در زمینه بازسازی و تعمیرات سوله تجربه دارد و بهترین خدمات را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد، با ما تماس بگیرید و پروژه‌ی خود را به ما بسپارید. با تضمین کیفیت و رضایت مشتری، شرکت دکوند آماده است تا به شما در بازسازی و تعمیرات سوله کمک کند.

برای هماهنگی مشاوره و بازدید رایگان پروژه های شما اطلاعات زیر را ثبت نمایید